Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Sosnówce!

23 kwietnia 2012 13:30 | Aktualności

I GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W dn.17.05.2012r  odbył się I Gminny Konkurs Ortograficzny z Języka Angielskiego. Był  on adresowany do uczniów klas VI ze szkół podstawowych z terenu Gminy Sosnówka. Uroczystego otwarcia dokonała pani dyrektor Anna Olejnik, która powitała uczestników życząc im przysłowiowego „połamania pióra”. Celem konkursu było szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną, stosowanie w praktyce elementów wiedzy  w  zakresie gramatyki i ortografii oraz podnoszenie poziomu umiejętności językowych młodzieży. W trudnej rywalizacji zwycięzcami zostali ci, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętnością  zastosowania ich w praktyce. Organizatorem konkursu była p. Olga Sobotyk, nauczyciel j. angielskiego.

Wyniki konkursu

1 miejsce : Dominika Semeniuk, SP Motwica.

2 miejsce: Sebastian Chilczuk, SP Sosnówka.

3 miejsce: Kornelia Łojewska, SP Sosnówka

Zwycięska trójka została nagrodzona dyplomami oraz cennymi nagrodami, które były ufundowane przez Wydawnictwo Językowe POLANGLO.

Mamy nadzieję, że konkurs będzie kontynuowany w następnych latach.

Przeczytano: 389 razy.| Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Zdjęcia: