14 lutego 2018 21:00 | Aktualności

PROFILAKTYCZNE PLAKATY

W ramach profilaktyki uzależnień w naszej szkole odbył się konkurs profilaktyczny pod hasłem „Uzależnienia – nie bądź obojętny”. Jego celem było uświadomienie dzieciom zagrożeń związanych z uzależnieniami, promocja zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji przez upowszechnianie wzorów i postaw prozdrowotnych, zaangażowanie dzieci do działań profilaktycznych oraz uzyskanie oryginalnych projektów prac, promujących zachowanie zdrowego trybu życia. W konkursie wzięło udział 11 osób z klas IV – VI. Pierwsze miejsce zdobyła Natalia Raczkowska, drugie miejsce przypadło Bartoszowi Prystupie, trzecie zaś Kindze Martychowiec. Wyróżniono też prace Julii Raczkowskiej, Bartosza Chomiuka i Wiktorii Hilse. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali wartościowe nagrody rzeczowe, których zakup był możliwy dzięki finansowemu wsparciu udzielonemu przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Zdjęcia: